;

Gündemdekiler 34.Bölüm: Başkale’de gençler, kadınlar ve çocuklar hayata nasıl hazırlanıyor?

Vangölü TV’de yayınlanan Gazeteci Ziya Türk’ün hazırlayıp sunduğu Gündemdekiler Programında bu hafta Başkale’de gençlerin, kadınların ve çocukların hayata hazırlanmaları gündem oldu.
Vangölü TV 9.03.2022 22:58:00 115 0

VANGÖLÜ TV ÖZEL

Vangölü TV’de yayınlanan Gazeteci Ziya Türk’ün hazırlayıp sunduğu Gündemdekiler Programının bu haftaki gündemi Başkale’de gençler, kadınlar ve çocuklar hayata nasıl hazırlanıyor? Oldu.

Programda Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Asım Solak’ın yaptığı çalışmalar, Başkaleli kadınlar, gençler ve çocuklar aldıkları hizmetler için ne dedi? Başkale çocuk akademisi, aile destek merkezin çalışmaları, sürekli eğitim merkezinde üniversiteli gençler hakkın yapılan çalışmalar ve daha birçok konu gündeme gedilirdi.

Röportajlar

Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Asım Solak’tan kadınlar, gençler ve çocuklara ile ilgili verilen hizmetler hakkında bilgiler verdi.

Başkale çocuk akademisi yöneticisi, öğretmenleri ve çocuklar ile yapılan çalışmalar…

Başkale aile destek merkezi yöneticisi, usta öğreticiler, kursiyerler, bilgisayar öğretmenleri ve öğrencilerin hayatlarında meydana gelen gelişmeleri ve değişikleri anlattığı röportajlar

Başkale sürekli eğitim merkezi yöneticisi, öğretmenler ve gençler ile hayallerini gerçekleştirmek üzere üniversiteye hazırlanma süreçleri…

Kaynak: Vangölü TV

YAZARLAR