TOGG 2023 Nisan güncel iş ilanları ve başvuru ekranı

Türkiye'nin Otomobil Girişim Grubu (TOGG) 2023 Nisan ayında güncel iş ilanları yayınladı. Artan iş gücü sebebiyle yapılacak olan alımlar için başvuru ekranı haberimizin içeriğinde!

İş İlanları 30.03.2023 23:15:00 0
TOGG 2023 Nisan güncel iş ilanları ve başvuru ekranı
Tarih: 30.03.2023 23:24

TOGG Personel Alımı İş İlanları
TOGG seri üretime geçmesiyle ve çekiliş kuralarının da tamamlanmasıyla birlikte personel alımı ilanları verdi. Artan iş gücünde daha kaliteli hizmet sunmak isteyen kurum 6 farklı ilanda birçok il de alım yapacağının bilgisini paylaştı. Hangi kadrolar da alım yapılacak? Alım yapılacak olan iller nelerdir? Detaylar haberimizde!

Alım Yapılacak İllerin Listesi Açıklandı!

Adana.
Ankara.
Bursa / Gemlik.
Diyarbakır.
Erzurum.
İstanbul.
İzmir.
Kayseri.
Samsun ilerinde alım yapılacaktır.

Personel Alımı Unvanları ve Başvuru Şartları Nelerdir?
Markanın sahada gülen yüzü olmak için servis danışmanı kadrosunda alım yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adayların lisans mezunu olması gerekmektedir. Mühendislik bölümlerinden mezun olan adaylar ise tercih sebebidir. Adayların daha önceki çalışma hayatlarında otomotiv sektöründe satış sonrası hizmetler alanında en az 3 yıl deneyimli olması istenmektedir. Ayrıca adaylardan güçlü analitik ve problem çözme becerileri istenmektedir. Adayların bu kadroya başvuru yapması için sözlü ve yazılı olmak üzere iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olması gerekiyor.

Yedek parça danışmanı kadrosunda başvuru yapacak olan adayların ön lisans veya lisans mezunu olmaları isteniyor. Adayların yedek parça alanında 3 yıl tecrübe sahibi kazanmış olması gerekmektedir. MS Office programlarına hakim olmak da aranan şartlar arasındadır.

Boya teknisyeni unvanında alım yapılacaktır. Bu unvana başvuru yapacak olan adayların meslek liseleri otomotiv boya bölümünden mezun olmaları istenmektedir. Ayrıca adaylardan mesleki yeterlilik belgesi de sahip olması da istenmektedir. Adayların b sınıfı sürücü belgesine sahip olup aktif olarak etkin bir şekilde araç kullanmaları gerekmektedir. Otomotiv sektöründe boya alanında en az 5 yıl deneyimli olan adaylar başvuru yapacaklardır. Tercihen, Ankara ve İstanbul illerinde ikamet eden veya işe alım süreci gerçekleştikten sonra ikamet edebilecek. Adaylar başvuru yapmaları istenmektedir.

Ticaret meslek lisesi veya endüstri meslek lisesi otomotiv gövde bölümünden mezun olan adaylardan gövde onarım teknisyeni alımı yapılacaktır. Başvuru adaylarının ustalık belgesi veya mesleki yeterlilik belgesi olması gerekmektedir. Bu kadro içinde en az B sınıfı sürücü belgesi ve minimum 5 yıl deneyim şartı aranmaktadır.

Önlisans mezunu adayların başvuru yapacağı unvan ise sevkiyat sorumlusu kadrosudur. Adayların planlama ve organizasyon yeteneğinin güçlü olması gerekmektedir. B sınıfı sürücü belgesi ve minimum 3 yıl deneyim şartı aranır.

Teslimat danışmanı kadrosuna başvuru yapacak olan adayların lisans mezunu olması istenmektedir. Bölüm şartı bu kadro için belirtilmemiştir. B sınıfı sürücü belgesi ve en az 3 yıl deneyim şartı aranır.

TOGG İlanları Başvurular Nasıl Yapılacak?
Güncel olarak yayınlanmış olan bu ilana başvurular elektronik olarak yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen adaylar Google arama yerine güncel tok iş ilanları yazarak ilgili ilanlara online başvuru işlemlerini tamamlayabilirler.


Anahtar Kelimeler: Nisan güncel ilanları başvuru ekranı
Haberi Sesli Oku

İŞ İLANLARI

SGK'ye 344 sözleşmeli personel alınacak


İş İlanları

PTT'den Heyecan Verici Fırsat: KPSS Koşulu Olmadan İş Başvuruları Açıldı!


İş İlanları

Göç İdaresi Başkanlığı'na 382 sürekli işçi alınacak


İş İlanları

İçişleri Bakanlığı personel alımı başlıyor! Başvuru nasıl yapılır, şartlar neler?


İş İlanları

ÖTEKİ GÜNDEM

Simpsonlar Trump'a yönelik suikast girişimini de bildi mi? Trump Suikastını Öngörmüşler mi?


Öteki Gündem

Bölgeden resmen fışkırıyor ama Türkiye giremiyor! Cihat Yaycı sitem etti: Defalarca söyledim


Öteki Gündem

Simpsonlar, Trump'ın 2024 başkan adaylığı öngördü iddiası


Öteki Gündem