Tatvan Devlet Hastanesi’nde “Sağlık’ta Vefa” programı düzenlendi

Tatvan Devlet Hastanesi’nde “Sağlık’ta Vefa” programı düzenlendi

Sağlık 16.09.2023 20:07:48 0
Tatvan Devlet Hastanesi’nde “Sağlık’ta Vefa” programı düzenlendi
Tarih: 16.09.2023 20:07
Bitlis’in Tatvan Devlet Hastanesi Başhekimliği tarafından meslekte 20 yıl ve daha fazla çalışan personel için “Sağlık’ta Vefa” programı düzenlendi.
Tatvan Devlet Hastanesi konferans salonunda düzenlenen programda 20 yıl ve daha uzun süredir hizmet veren 132 personele plaket ve hediye takdiminde bulunuldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda açılış konuşmasını Tatvan Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Gökmen Reyhanlı yaptı. Başhekim Reyhanlı, “Sağlık sektörü özveri, sabır, hoşgörü ve en önemlisi fedakârlık isteyen, her geçen gün gelişen ve değişen kıymetli meslek gruplarından bir tanesidir. Bizler de bu meslek grubunun birbirinden ayrılmaz unsurlarıyız ve hep beraber büyük bir aileyiz. Bugün burada sağlık hizmetlerinde 20 yılını dolduran 132 personelimize verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür etmek için toplandık. Tecrübesi ile hastanemizin bugünlere gelmesinde katkıda bulunan tüm çalışanlarımızı kutluyorum. Bundan sonraki çalışma hayatınızda da göreve yeni başlayan personellerimize tecrübelerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde aktaracağınızda eminiz. Bugüne kadar vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.
Meslek hayatında 41. yılını dolduran Başhemşire Yardımcısı Meleknaz Calp ise yaptığı konuşmada, “Ben bu meslekte ikinci 20 yılımı doldurmuş bulunmaktayım. 40 yıl boyunca mesleğimi severek yapıyorum ve gücüm yettiğince de yapmaya devam edeceğim. Hiçbir zaman yılmadan, yorulmadan, çalışma şevkimi bozmadan ilk günkü heyecan ile mesleğimi yapmaya devam ettim. Tüm mesai arkadaşlarımdan bu kutsal mesleği severek yapmalarını istiyorum. Bana verilen bu plaketi de gururla alıyorum. Bize böylesine güzel bir vefa örneği gösteren başta başhekimimiz olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından 132 personele plaket ve hediyeleri takdim edildi.

Haber Kaynak : İHA
Haberi Sesli Oku

İŞ İLANLARI

SGK'ye 344 sözleşmeli personel alınacak


İş İlanları

PTT'den Heyecan Verici Fırsat: KPSS Koşulu Olmadan İş Başvuruları Açıldı!


İş İlanları

Göç İdaresi Başkanlığı'na 382 sürekli işçi alınacak


İş İlanları

İçişleri Bakanlığı personel alımı başlıyor! Başvuru nasıl yapılır, şartlar neler?


İş İlanları

ÖTEKİ GÜNDEM

Simpsonlar Trump'a yönelik suikast girişimini de bildi mi? Trump Suikastını Öngörmüşler mi?


Öteki Gündem

Bölgeden resmen fışkırıyor ama Türkiye giremiyor! Cihat Yaycı sitem etti: Defalarca söyledim


Öteki Gündem

Simpsonlar, Trump'ın 2024 başkan adaylığı öngördü iddiası


Öteki Gündem