Pegasus Tecrübeli Tecrübesiz Dolgun Maaşla Personel Alımı Yapıyor! 2023

Pegasus tecrübeli ve tecrübesiz personel alımı yapıyor. Alım en az lise mezunu olan adaylar başvuru yapacaklardır. Nisan ayıyla yapılacak olan bu alımlar için başvurular ne zaman alınacak, nasıl yapılacak?

İş İlanları 31.03.2023 23:31:00 0
Pegasus Tecrübeli Tecrübesiz Dolgun Maaşla Personel Alımı Yapıyor! 2023
Tarih: 31.03.2023 23:35

Pegasus Tecrübeli Tecrübesiz Dolgun Maaşla Personel Alımı Yapıyor
Pegasus tecrübeli ve tecrübesiz personel alımı yapıyor. Dolgun maaşla yapılacak olan bu alım en az lise mezunu olan adaylar başvuru yapacaklardır. Nisan ayıyla yapılacak olan bu alımlar için başvurular ne zaman alınacak, nasıl yapılacak?

Pegasus Tecrübeli Tecrübesiz Personel Alımı Şartları Nelerdir?
Pegasus tarafından yayınlanmış olan ilana göre 8 farklı kadro da alım yapılacaktır. Başvuru yapacak olanların açıklanmış olan başvuru şartlarına göre en az lise mezunu olan adaylar başvuru yapacaklardır. Önlisans ve lisans mezunu olan adaylardan da başvurular alınacaktır. Peki gerekli olan başvuru şartları nedir? Başvurular nasıl yapılacak?

En az önlisans mezunu adayların başvuru yapılacağı ekip, operasyon sorumlusu kadrosu için vardiyalı çalışabilecek adaylardan başvurular alınmaya başlamıştır. İlanı Antalya ilinde ikamet eden veya işe alım sürecinden sonra Antalya ilinde ikametgah edebilecek olan adayların başvuru yapması gerekmektedir. Minimum 4 yıl hava alanlarında çalışmış adaylar tercih sebebidir.

İdari işler görev ve vize elemanı alımı: Üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler fakültesinden mezun olanlardan başvuru alınacaktır. Adayların iyi derecede İngilizce bilmesi ve İstanbul ilinde ikamet etmesi veya edebilecek olması gerekmektedir.

Teknik depo işçisi alımı: En az lise mezunu adaylar başvuru yapacaklardır. Tercihen önlisans ve lisans mezunu adayların başvuruları da alınacaktır. Adaylardan en az b sınıfı sürücü belgesi ne sahip olması istenmektedir ayrıca. 2 yıl alanında deneyim şartı aranmaktadır.

Ofis destek elemanı: Bu kadro için alımlar engelli personellerden seçilecektir. Başvuru yapacak olan adayların en az lise mezunu olması gerekmektedir. Ayrıca adayların Türkiye iş kurumu kayıtlı engelli personel kadrosunda istihdam edilmeye uygunluk şartı da aranır.

MCC teknisyeni alımı: Kayseri Erciyes Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi veya Eskişehir Anadolu Üniversitesi mezunu; sivil havacılık yüksekokulları bölümlerinden havacılık elektrik elektroniği bölüm mezunlarından alım yapılacaktır. Bay ve bayan adaylardan yapılacak olan alım için erkek adayların askerlik hizmetini yerine getirmiş olması gerekmektedir. Ayrıca en az 5 yıl sivil havacılık sektöründe çalışmış olmasınız gerekiyor.

Mekanik teknisyeni alımı: Lise mekanik mekatronik motor bölümlerinden mezun olan adaylardan alım yapılacaktır. Söz konusu bölümden mezun olmayan adaylar aynı alanda mesleki yeterlilik belgesi ile başvuru yapması halinde başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Adayların arıza, bakım ve onarım konusunda minimum düzeyde 2 yıl tecrübe edinmiş olması gerekmektedir.

Kontrol destek uzmanı alımı: Bölüm şartı aranmaksızın ön lisans mezunlarından alım yapılacaktır. Erkek adayların askerliğini yerine getirmiş olması veya 2 yıl tecilli olması durumunda olanların başvuruları değerlendirme aşamasına alınacaktır.

Teknisyen Alımı: Elektrik, elektronik, bilgisayar, mekatronik otomasyon, havacılık bölüm mezunlarından alım yapılacaktır. MS Office programlarına hakim olmak istenmektedir.

Personel alımı başvuruları nasıl yapılacak?
İlana başvurular internet üzerinden yapılmaktadır. Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda vermiş olduğumuz link üzerinden başvurularını tamamlayabilirler yalnızca online olarak verilmiş olan link üzerinden yapılacaktır. Şahsen başvuru bu ilan için alınmayacaktır.

Başvuru linki


Haberi Sesli Oku

İŞ İLANLARI

SGK'ye 344 sözleşmeli personel alınacak


İş İlanları

PTT'den Heyecan Verici Fırsat: KPSS Koşulu Olmadan İş Başvuruları Açıldı!


İş İlanları

Göç İdaresi Başkanlığı'na 382 sürekli işçi alınacak


İş İlanları

İçişleri Bakanlığı personel alımı başlıyor! Başvuru nasıl yapılır, şartlar neler?


İş İlanları

ÖTEKİ GÜNDEM

Simpsonlar Trump'a yönelik suikast girişimini de bildi mi? Trump Suikastını Öngörmüşler mi?


Öteki Gündem

Bölgeden resmen fışkırıyor ama Türkiye giremiyor! Cihat Yaycı sitem etti: Defalarca söyledim


Öteki Gündem

Simpsonlar, Trump'ın 2024 başkan adaylığı öngördü iddiası


Öteki Gündem