Havalimanları Nisan 2023 personel alımı! İŞKUR iş ilanları 19 kadro

Havalimanları 2023 yılının Nisan ayı için personel alımı ilanı yayınladı. 19 farklı kadroda yapılacak olan alan için başvuru kılavuzu İŞKUR ilanları üzerinden yayınlanmıştır.

İş İlanları 3.04.2023 00:21:00 0
Tarih: 03.04.2023 00:25

Havalimanları 2023 yılının Nisan ayı için personel alımı ilanı yayınladı. 19 farklı kadroda yapılacak olan alan için başvuru kılavuzu İŞKUR ilanları üzerinden yayınlanmıştır. Başvuru yapacak olan adaylar için başvuru şartları verilmiştir. Detaylar haberde

Havalimanı Nisan Ayı Personel Alımı
Havalimanları Nisan ayı için personel alımı ilanı yayınladı. Yayımlanmış olan ilanlara göre havalimanları kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 19 farklı kadroda farklı illerde alım yapacağını duyurdu. Alımlar usta yardımcısı tesviyeci turist rehberi, ön muhasebeci, gaz altı kaynakçısı, matkap tezgahı işçisi, meydancı elektronik teknisyeni, servis aracı şoförü, sıhhi tesisatçı ve bilgi işlem destek elemanı kadrolarında yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylar için söz konusu kadrolara dair başvuru detayları haberimizin içeriğinde sunulmuştur. İşte istenen başvuru detayları!

Personel Alımı Başvuru Şartları ve Kadro Detayları
Usta yardımcısı alımı: bu kadro için alımlar Ankara ilinde yapılacaktır. Ankara ilinde gerçekleşecektir. Tam zamanlı olmak üzere 2 personel alımı yapılacaktır. İşe alınacak olan personel boya prosesinde usta yardımcısı olarak istihdam edilecektir. Takım çalışmasına yatkın zampara yapabilen macun çekebilen ve silikon işlemleri yapabilen adaylar arasından alım yapılacaktır. 22 yaşını tamamlamış en az lise veya dengi okullardan mezun adaylardan alım yapılacaktır. En az fazla ise önlisans mezunları başvuru yapabilir. İŞKUR iş ilan numarası: 00007377134.

Tesviyeci alımı: Minimum bir yıl tecrübesi olan askerlik görevini yerine getirmiş olan erkek personeller başvuru yapabileceklerdir. 2 personel alımı yapılacaktır. Tercihen tecrübesi olan ve el işçiliği yatkın olan adaylar arasından alım yapılacaktır. Ayrıca adayların Ankara Etimesgut, Sincan ve Keçiören ilçelerinde ikamet etmesi gerekmektedir. MYK belgesi başvuru sırasında istenmektedir. İŞKUR İş İlan Numarası: 00007343314.

Turist rehberi alımı: En az ilköğretim mezunlarından yapılacak olan alımlar için adayların Rusça ve İngilizce bilmeleri istenmektedir. Adaylar turist rehberi kadrosunda istihdam edilecek olup, bir kişi personel alımı yapılacaktır. Alımlar Antalya ilinde yapılacaktır. İŞKUR iş ilan numarası: 00007398109.

Ön muhasebeci alımı: En az ilköğretim mezunu adaylardan ingilizce diline hakim olan ön muhasebeci alımı yapılacaktır. Bu kadro için de alımlar Antalya'da yapılacaktır. İŞKUR iş ilan numarası: 00007398132.

Gaz altı kaynakçısı alımı: Başvurular meslek lisesi mezunu adaylarından alınacaktır. Ayrıca kaynakçı sertifikası işlenmektedir. Başvuru yapacak olan adayların teknik resim okuyabilen ve teknik resim çizebilen olması önemli bir husustur. Ankara ilinde ikamet eden veya işe alınma sürecinden sonra Ankara'da ikamet edebilen adaylar başvuru yapmaları gerekmektedir. 2 personel alımı yapılacaktır. İŞKUR iş ilan numarası: 00007342575.

Matkap tezgahı işçisi alımı: Başvuru yapacak olan adayların lise ve ön lisans eğitim seviyelerinde olması istenmektedir. 22 yaşını tamamlamış adaylar başvuru yapamayacaklardır. Yalnız erkek personellerden alım yapılacaktır. Ayrıca tercihen meslek Yüksekokulu veya meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olanlar alınacaktır. İŞKUR iş ilan numarası: 00007342586.

Meydancı alımı: En az ilkokul mezunu adaylarından yapılacak olan alımlar için adayların benzer işlerde daha önce deneyim sahibi olması istenmektedir. İlana en fazla lise mezunu adaylar başvuru yapacaklardır. Tam zamanlı çalışma sisteminde çalışılacaktır. İŞKUR iş ilan numarası: 00007343139.

Elektrik, elektronik teknisyeni alımı: 2 yıllık elektrik otomasyon elektrik haberleşme bölümlerinden mezunlarından alım yapılacaktır. En az 2 yıl deneyim şartı istemekle birlikte tercihen teknik doküman anlama düzeyinde ingilizce dil bilgisine sahip olması istenmektedir. Adayların kablolama ve bileşenler hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir. İŞKUR iş ilan numarası: 00007288323.

Servis aracı şoförü alımı: Ehliyetine sahip olan lise mezunları başvuru yapabileceklerdir. Adayların şoför olarak 5 yıl deneyim kazanmış olması gerekmektedir. Ayrıca psikoteknik belgesi ve src belgesine de sahip olunması istenmektedir. İŞKUR iş ilan numarası: 00007408805.

Sıhhi tesisatçı alımı. Bilgisayar ve ofis programlarına hakim olan meslek lisesi tesisat bölümü mezunlarından alım yapılacaktır. Üst yaş ve en fazla öğrenim seviyesi hakkında bir bilgi paylaşılmamıştır. İŞKUR iş ilan numarası: 00007288310.

Bilgi işlem teknik destek elemanı: En az ön lisans seviyesinde bilgisayar elektronik branşlarından mezun olması istenmektedir. Bu kadro için 35 yaşını tamamlamış olan adaylar başvuru yapamayacaklardır. Adayların benzer kadrolarda en az 3 yıl iş deneyimi kazanmış olması gerekmektedir. İŞKUR iş ilan numarası: 00007288282.

İŞKUR ilanlarına başvurular nasıl yapılacak?
Burada vermiş olduğumuz her kadro için başvurular alınmaya başlamıştır. Adaylar başvurularını yanlarında verilen işi ilan numaraları ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden e-şube tarafından online olarak yapacaklardır.


İŞ İLANLARI

ÖTEKİ GÜNDEM