Eski asker Türkiye için küstah işgal planını duyurdu! O ilimize ısrarla dikkat edilmesi lazım

Emekli tuğgeneral Naim Babüroğlu, deprem felaketi sonrası bir ilimiz üzerinde bazı sinsi adımlar atılabileceği konusunda çok kritik uyarılarda bulundu.

Öteki Gündem 7.03.2023 03:57:00 0
Tarih: 07.03.2023 04:00 Güncelleme: 07.03.2023 04:03

Gazeteci Ferda Yıldırım'ın kanalına katılan eski asker Naim Babüroğlu'nun o açıklamaları...

2006'da bir albay tarafından bir harita çiziliyor. Bu harita ABD Savunma Bakanlığı'na yakın dergide yayınlanıyor. ABD'li albayın çizdiği harita Büyük Ortadoğu Projesi'ni resmediyor.

Kissinger ise 2014'te Ortadoğu'daki sınırlar tamamen kaldırılması gerektiğini söylüyor. Irak, Suriye, Libya parçalandı. Filistin yok oldu. Papa'nın Irak ziyareti şerefine bir pul basılıyor.

Pulda Kürdistan haritası görülüyor. Pul resmen BOP'u resmediyor. Geldiğimiz duruma bakın. Irak yok. Filistin yok. Bu depremle Hatay'ın çoğu göç etti.

Evler, iş yerleri deprem altında kaldı. Hatay çok önemlidir. Hatay'ın bir tarihi vardır. Hatay stratejik derecede önemlidir. Hatay sıkıntıya girerse Mavi Vatan yok olur.

Doğu Akdeniz ve Ege'de hamlelerimiz sıkıntıya girer. Buradaki demografik yapıda büyük sıkıntı var. Hatay'da demografik yapı değişince kendilerine özerklik isteyebilirler.

BM'ye başvuracaklar. Bunu kim yapacak? BOP'u çizen İngiliz, ABD ve İsrail'in istihbarat örgütleri orada bunu bulup yapacaklar.

Bir bakıyorsunuz elden gidiyor. Türkiye Cumhuriyeti bunu vermez. Ama Allah korusun. Hatay'a 1980'de yabancıya konut satış yasağı getirildi. Satış yasak ama Suriyeli olup da Türk vatandaşlığına geçmiş olan o gelenlere de bu yasaklanmalı.

Bu kritik süreç geçene kadar bu yapılmalıdır. Suriyeliler Türkler üzerinden mal, mülk satışı yapıyor. Yaralar sarılana kadar bu gündeme gelmelidir.

Bunu söylemekte borçluyum. Türkiye üzerindeki planları takır takır işliyor. İsrail ve Güney Kıbrıs'ı NATO'ya hazırlıyorlar.

Yine ABD, Yunanistan'ı destekliyor. 2030'da NATO'dan çıkarılmış bir Türkiye, devamında ise NATO'ya sokulan bir İsrail ve Güney Kıbrıs'ı göreceğiz.


İŞ İLANLARI

ÖTEKİ GÜNDEM