Canan Karatay sır gibi sakladığı limonlu su gerçeğini açıkladı! Yıllarca yanılmışız

Canan Karatay yine çok önemli açıklamalarda bulundu! Limonlu su içerken bunlara dikkat edin! Tüm detaylar haberimizde.

Sağlık 30.07.2023 21:25:00 0
Tarih: 30.07.2023 21:27

Limonlu suyun bu gerçeklerini bilseydiniz her gün tüketirdiniz! Uzman isim Canan Karatay açıkladı! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

CANAN KARATAY LİMONLU SU ÖNERDİ

Prof. Dr. Canan Karatay her gün aç karnına sabahları bir bardak limonlu su içmenin faydalarını anlattı. Karatay açıklamasında şu sözlere yer verdi; 'Limonlu su içmek bağırsakların aktif olarak çalışmasına yardım eder ve sindirimi kolaylaştırır. Düzenli olarak tüketildiği zaman yağ yakar. Sabahları aç karnına içildiği zaman ödemler idrar yoluyla atılır. Metabolizmayı hızlandırır ve yağlardan kurtulmaya sebep olur.'

Limonlu suyun bunların yanında birçok faydası vardır. Limonlu su yüksek oranda C vitamini içerdiği için cilt nemlenmesine ve parlak görünmesine yardımcı olur. Limonlu su içinde olan asitler sayesinde sindirim sisteminin iyi çalışmasını sağlar ve kabızlık problemine iyi gelebilir. Limonlu su C vitamini sebebiyle bağışıklık sisteminin güçlenmesine de faydalı olur. Limonlu su idrar yolu enfeksiyonuna iyi geleceği gibi vücuttaki toksinlerin de kolaylıkla atılmasını sağlar. İlk olarak bir bardak kaynar suyun içine yarım limon sıkılır ve içindeki parçalar süzgeç yardımıyla temizlenir. Limonlu su her sabah aç karnına bir bardak tüketilebilir.


İŞ İLANLARI

ÖTEKİ GÜNDEM