Asbaşkan Temel: Vanspor ortak paydamızdır

Vanspor Asbaşkanı Erol Temel, Van’daki yerel ve yaygın basın mensupları ile istişare toplantısında bir araya geldi.

Van Haberleri 17.09.2023 21:38:00 0
Asbaşkan Temel: Vanspor ortak paydamızdır
Tarih: 17.09.2023 21:47 Güncelleme: 18.09.2023 12:30

Vanspor Asbaşkanı Erol Temel, Van’daki yerel ve yaygın basın mensupları ile istişare toplantısında bir araya geldi. Asbaşkan Temel, küskünlük ve dargınlıkların bir yana bırakılması gerektiğini söyleyerek, “Vanspor, hepimizin ortak paydasıdır. Bu takım etrafında kenetlenmeliyiz” diye konuştu.

Vanlı İş insanı ve aynı zamanda Vanspor’da Asbaşkanlık görevini sürdüren Erol Temel, ildeki gazetecilerle istişare ve kaynaşma toplantısında bir araya gelerek, son zamanlarda başarılı olmasına rağmen Vanspor’a yönelik yeterince destek olunmadığını, basının da kentin takımına her konuda katkı sunması gerektiğini dile getirdi.

Asbaşkan Erol Temel, Elite World Otel’de gazetecilerle bir araya geldiği toplantıda yönetim olarak takıma maddi ve manevi destek sunduklarını, kentteki işadamları, STK’lar, dernekler ve kurum temsilcilerinin de katkıda bulunması gerektiğinin altını çizdi.

Toplantıya katılan gazetecilerin kendini tanıtmasının ardından söz alan Asbaşkan Temel, “Bizler bu kentin çocuklarıyız. Bu şehrin takımına da destek olmak mecburiyetindeyiz. Ben aslen Van Çaldıranlı bir kişiyim. 25 yıl önce İstanbul’a yerleştim. Uzun süre işlerimle uğraştığım için memleketime gelemedim. Zaman zaman kısa süreli Van’a gelip gittim. Ancak Vanspor’da görev yaptığım 1,5 yıllık süre zarfında çok uzun bir süredir Van’dayım. Bazen İstanbul’a gidiyor, yeniden bu şehre dönüyorum. Çünkü bizler eğer Vanspor’da görev aldıysak, bunu hakkıyla yapmamız gerektiğine inanıyorum” dedi.

Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Asbaşkan Erol Temel, “Basın mensupları ile kulüp başkanı arasında dargınlıklar olmamalı. Sorularınızdan bunu anlıyorum. Bakın inanın bizler yöneticiler olarak bu takıma bir verdiysek, başkan daha çok verdi. Başkanımız bu takımın başarısı için çabalıyor. Eksiklikler olduysa da bunlar giderilir. Küskünlükler, dargınlıklar olmamalı. Vanspor ortak paydamızdır. Bu takımın başarısı için herkes elinden geleni yapmalıdır” diye konuştu.

Bu yıl 19 sporcu transfer ettiklerini söyleyen Temel, “İnşallah ileriki süreçte Vanspor’u çok iyi yerlere taşırız. Amacımız sadece bu takımı bir üst lige çıkarmak değil. Uzun vadede başarı için altyapı çok önemli. O yüzden altyapıya da önemli katkılar sunmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.


Haberi Sesli Oku

İŞ İLANLARI

SGK'ye 344 sözleşmeli personel alınacak


İş İlanları

PTT'den Heyecan Verici Fırsat: KPSS Koşulu Olmadan İş Başvuruları Açıldı!


İş İlanları

Göç İdaresi Başkanlığı'na 382 sürekli işçi alınacak


İş İlanları

İçişleri Bakanlığı personel alımı başlıyor! Başvuru nasıl yapılır, şartlar neler?


İş İlanları

ÖTEKİ GÜNDEM

Simpsonlar Trump'a yönelik suikast girişimini de bildi mi? Trump Suikastını Öngörmüşler mi?


Öteki Gündem

Bölgeden resmen fışkırıyor ama Türkiye giremiyor! Cihat Yaycı sitem etti: Defalarca söyledim


Öteki Gündem

Simpsonlar, Trump'ın 2024 başkan adaylığı öngördü iddiası


Öteki Gündem